Tisk vizitek a pozvánek

on . Posted in Služby

Plánujete svatbu, velkou rodinnou oslavu nebo výročí? Pak určitě budete potřebovat natisknout pozvánky, vizitky či další potřebné materiály. Pro tyto potřeby nejlépe poslouží digitální tisk. Proto neváhejte kontaktovat společnost OFSITO, která se zabývá právě tímto druhem tisku. Digitální tisk je vhodnější k nízkonákladovým rychlým tiskům. Právě jako pozvánky, brožurky nebo vizitky.

Hydraulické hadice a bezpečnost při práci

on . Posted in Firmy

hydraulické hadice

Spousta uživatelů vysokotlakých hydraulických hadic podceňuje bezpečnost práce. Myslíte si, že se vám při výměně, používání či montáži hydraulické hadice nemůže nic stát? Potom se mýlíte. Jak jistě víte, zákon schválnosti funguje perfektně. V dnešním článku se proto podíváme, proč je hydraulika velmi důležitá.

Co je potřeba na svařování?

on . Posted in Firmy

Svařování je technika, která má v průmyslu nenahraditelné zastoupení. Svařování spojí dva či více dílů dohromady. Díky vysoké teplotě, se kterou se pracuje, a tlaku vzniknou meziatomové vazby. Touto cestou je tak možné spojovat různé materiály. První zmínky o svařování spadají až do třetího tisíciletí před našim letopočtem, ale svařování, jak ho známe dnes, vzniklo kolem 19. století.