Kamery

on . Posted in Firmy

Kamerové systémy jsou soustavou kamer, monitorů, hard disku, softwaru, mikrofonů, reproduktorů a úložného zařízení, určeny k tomu, aby sledovaly určité prostory, zaznamenávaly je. Následně se prostory zobrazují na monitorech a poté jsou záběry archivovány, kdyby byly potřeba je zpětně z nějakého důvodu prohlédnout. Například v případě spáchání trestného činu. Kamery najdeme v dnešní době všude, od obchodů, přes památky či veřejná prostranství. Kamerové systémy si můžete pořídit i do svého domu. Kamery mohou být na svých místech zabudovány pevně, nebo mohou být otočné, existuje mnoho druhů, podle způsobu použití. Veškeré ovládání kamer i místo, kde jsou data zaznamenávány, se jmenuje dispečinkové pracoviště. Pro kamerové systémy ale také platí mnoho zákonů a omezení.

Hydraulika a ventily

on . Posted in Top odkazy

Hydraulika je obor zabývající se využitím mechaniky kapalin nebo také pojmenování pro hydraulické zařízení. Je to teda vědní obor vycházející z hydromechaniky, přenáší jednoduché zákonité jevy na složitější jevy v technických zařízeních. Nejčastěji se mluví o hydraulice strojní, což je soustava pracovních jednotek a částí využívající tlakové energie kapaliny (u obráběcích strojů, v dopravě ke zvedání břemen, k ovládání nebo kormidel letadel). Na základě hydrauliky je konstruováno mnoho zařízení, například hydraulické filtry, čerpadla, ventily nebo celé hydraulické systémy.

Helma - povinnost motorkáře

on . Posted in Firmy

Ze zákona je povinností každého motorkáře při jízdě na motorce používat helmu. Helma na motorku je ochranná pomůcka, jež chrání před nárazy i před nepříznivým počasím. Helmy, jako ochranné pomůcky se používaly už vestarověku, kdy měly různé formy a byly vyráběny z materiálů, jako jsou kosti, kůže anebo různé kovy. Původní helmy byly také vyráběny z kůže a byly opatřeny ochrannými brýlemi, ale helma jako taková příliš neochránila. Postupem času se začalo přecházet na různé tvrzené materiály, až po dnešní karbon, který zaručuje vysokou ochranu při nárazech.

skútry

Široká nabídka skútrů

on . Posted in Eshopy

Při hledání adekvátního modelu skútru je vhodná řada odborníka, který ví přesně odhadnout, jaký typ se vám hodí. Na výběr jsou klasické koncepty na větších kolech, ale menší a elegantnější s menšími koly. Velkou oblibu má koncept skútr 125, který nabízí široké portfolio možností. Sportovní palubní desky s dominantním otáčkoměrem a digitálním tachometrem, pevným podvozkem jsou způsobilé hlavně do tvrdšího terénu, jako jsou polní cesty. Naopak užít si pohodovou a bezstarostnou jízdu vám umožní novodobý veterán. Krásný skútr s nádechem historie má pohodlné sedadlo, praktický zadní nosič. Používat elektrické kolo je téměř totéž, jako kdybyste na obyčejném až s výjimkou že nemusíte tolik šlapat.

Jak vést podnik v období krize?

on . Posted in Služby

Jak vést svůj podnik úspěšně? Tuto otázku si pokládá někdy snad každý manažer. V období dnešní ekonomické krize je to nelehký úkol. Aby byla společnost úspěšná, je potřeba, aby se dokázala vyrovnat s krizovými stavy, o což se stará právě krizový management. Jedná se o samostatnou manažerskou disciplínu, jejímž cílem je zvládnout a zlikvidovat krizové stavy společnosti.

Hydraulické systémy

on . Posted in Eshopy

Když se řeknou hydraulické systémy, pak byste si měli představit kvalitu a precizní zpracování. Tyto dvě vlastnosti jsou totiž u hydraulických systémů velmi důležité.