Školení prodejců lze i jinak

on . Posted in Marketing

školení prodejců

Chcete zlepšit své obchodní a prodejní dovednosti? Tak právě pro Vás je určeno naše speciální školení prodejců. Jste nováčkem v oboru nebo již máte na prodejním poli nějaké zkušenosti?

Darujte krásný 3D dárek

on . Posted in Top odkazy

V poslední době se velmi rozmáhá technologie s 3D tiskem. Ovšem ne vždy se musí jednat o speciální pekelný stroj, který umí vytvořit reálný předmět. Také existuje speciální technologie, která natiskne plochou fotografii, ovšem s efektem 3D, takže pokud se na ni díváte, tak máte pocit, že před vámi opravdu reálně předmět, krajina, či osoba na obrázku jsou. Protože je tato technologie opravdu náročná, využívá ji jen několik specializovaných firem. Takovéto fotografie se hodí jako firemní dárek pro VIP zaměstnance či VIP zákazníky, ale také jako vánoční dárek pro někoho, na kom vám záleží.

 

Vitríny

on . Posted in Služby

Každou obec či město zdobí elegantně uzpůsobený informační systém. Lidé jsou zvyklí tradovat po ulicích a sledovat plakáty či oznámení z veřejných informačních tabulí. Celý rok však není krásné počasí, a tak je potřeba plakáty ukrýt do vitrín. Nejlepší hliníkové vitríny nabízí firma FORPLAST. Můžete si vybrat jak z jednokřídlých, tak dvoukřídlých vitrín různých velikostí, a to se vyplatí! Podívejte se na nabídku FORPLASTu ještě dnes a přineste tak svým obyvatelům potřebný komfort pro získání informací!

Některé části SEO zvládnete i Vy!

on . Posted in Běžné odkazy

seo

Obchodujete na internetu a je pro vás e-shop existenčně důležitý? Pak doporučujeme věnovat se zlepšování vašeho webu a příjemnosti uživatelského prostředí. Doba čím dál postupuje víc dopředu, takže je potřeba přizpůsobovat se našim zákazníkům. Důležité je například mít responsivní stránky. To znamená, aby se byly schopny zobrazovat i na mobilních telefonech, případně na tabletech.