Co je filtrace?

on . Posted in Běžné odkazy

Filtrace je proces, během něhož je oddělena pevná látka od kapaliny či plynu. K tomu se používají filtry (porézní přepážka). Filtr propustí kapalinu a plyn, přičemž pevnou látku zachytí. Jako filtrační látka se velmi často používá filtrační papír, tkanina či písek. Uplatnění filtrů je široké. Filtry se objevují také u živých organismů, například u velryby, která si touto cestou filtruje drobné potravy z vody. V praxi se vám nabízí hydraulické filtry, mechanické filtry či chemické filtry. Jejich využití je bohaté, například v akvaristice, chemii a podobně.  

Kde kúpiť mestský mobiliár?

on . Posted in Top odkazy

Pri prechádzaní mestom si môže turista , alebo miestna obyvateľov povšimnúť veľkého množstva verejných lavičiek , odpadkových košov s popolníky , prístreškov stojanov na bicykle a ďalšie . Toto všetko a ešte mnoho viac je takzvaný mestský mobiliár , ktorý je, ako názov sám napovie , pod správou mesta.

Vyberte správné hydraulické zařízení

on . Posted in Eshopy

Stroje, nákladní vozidla, automobily a další hmotný majetek je nenahraditelnou součástí velkých firem. Slouží i osobitým uživatelům na různé druhy práce. Na těchto zařízeních je nezbytné provádět i pravidelný servis. Ke svému majetku byste měli přistupovat zodpovědně a zodpovědností se myslí i pravidelný servis strojů a zařízení. Pokud by byl servis zanedbaný, došlo by k výraznému zkrácení životnosti. Je nezbytné vyměňovat součástky, jako jsou hydraulické filtry, matice a mnoho dalších prvků, které jsou pro chod strojů nezbytné. Zajistěte dlouhou životnost vašich strojů pravidelným servisem.  

Regenerace umělého fotbalového trávníku

on . Posted in Firmy

Kvalitu a životnost trávníku zlepšujeme a prodlužujeme pravidelnou údržbou (hnojením, sečením, zavlažováním) a odbornou péčí - chemická ochrana. Pro odstranění projevů jeho přirozeného stárnutí a zlepšení jeho kvality je nezbytné provádět regenerační zásahy – vertikutace, aerifikace, verti-drain, pískování, dosev – zvláště u velkých ploch, jako jsou fotbalová hřiště. Vhodný termín pro regeneraci je od poloviny dubna do konce června. Po regeneraci následuje minimálně dvouměsíční vyřazení trávníku z provozu.

SEO analýza

on . Posted in Služby

Potřebujete zvýšit pozici své webové stránky ve vyhledávačích? Zejména na Googlu a Seznamu? A slyšeli jste o SEO optimalizaci? V dnešní době, kdy každá firma má svou webovou stránku, je konkurence při vyhledávání na internetu velká. Nezobrazuje se váš web do třetí strany vyhledávání? Vyzkoušejte pomoc od SEO Slovensko.

Kamery

on . Posted in Firmy

Kamerové systémy jsou soustavou kamer, monitorů, hard disku, softwaru, mikrofonů, reproduktorů a úložného zařízení, určeny k tomu, aby sledovaly určité prostory, zaznamenávaly je. Následně se prostory zobrazují na monitorech a poté jsou záběry archivovány, kdyby byly potřeba je zpětně z nějakého důvodu prohlédnout. Například v případě spáchání trestného činu. Kamery najdeme v dnešní době všude, od obchodů, přes památky či veřejná prostranství. Kamerové systémy si můžete pořídit i do svého domu. Kamery mohou být na svých místech zabudovány pevně, nebo mohou být otočné, existuje mnoho druhů, podle způsobu použití. Veškeré ovládání kamer i místo, kde jsou data zaznamenávány, se jmenuje dispečinkové pracoviště. Pro kamerové systémy ale také platí mnoho zákonů a omezení.