5 důvodů proč mít tvrzené sklo na mobilu

on . Posted in Top odkazy

Při koupi mobilního telefonu, musíme uvažovat také o jeho ochraně. Samozřejmostí je, že se k zařízení budeme chovat ohleduplně, to znamená, nebudeme s ním nikde házet, potápět ho do vody a další. Pokud splníme tuto podmínku, můžeme uvažovat o dalším typu ochrany a to je obal, či tvrzené sklo.

sklo

Ochranné sklo na mobil

Základní a jednoduchou ochranou je nalepit si na přední část telefonu neboli na displej, ochranné tvrzené sklo na mobil. Díky tomuto kroku se nemusíme obávat, že se nám displej poškrábe, rozbije nebo jinak poškodí. Samozřejmě není to 100 % ochrana vůči poškození, ale značně tomu pomůže. Mnoho lidí tuto část ochrany využívá a jsou spokojeni. Pokud chcete posunout level svojí ochrany na vyšší úroveň, můžete využít také obalu, který ochraní vaši zadní část mobilního telefonu.

Typy tvrzených skel

Vybírat můžete z mnoha typů, mezi ty nejběžnejší patří 2.5D skla na rovný displej, 5D skla, UV celoplošná skla a fólie. Nejmenší ochranu nám zajišťuje, jako poslední zmíněná, fólie. Pořád je to lepší než nic, ale např. 2,5D nebo 5D sklo je mnohem účinnější. Rozdíl mezi 2.D a 5D sklem je v tloušťce a typu. Zatímco 2.D skla se používají převážně na rovné dipleje, 5D skla se používají i na moderní zahnuté displeje. Dalším typem je UV celoplošné sklo, to se vyznačuje svou tvrdostí a spolehlivostí, ale je také i dražší.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit