Sedací pytle rozhodně nejsou jenom pro děti

on . Posted in Eshopy

Sedací pytle už jsou nějaký ten rok oblíbený kus nábytku. Snad každý mladý člověk má aspoň jeden v pokoji. Někdy dokonce nahrazují i křesla obývácích. Hodně lidí si ale myslí, že jsou sedací vaky jen a pouze pro děti. Dovolíme si nesouhlasit.

Sedací pytle rozhodně nejsou jenom pro děti. Milují je lidi v každém věku. Jasně, děti baví to, že nemusí sedět na trapných židlích, ale že se mohou pořádně natáhnout v měkkém a pohodlném pytli. Malé děti také můžou třeba sedací pytel Wegett využít jako místo na spaní před tím, než se zázračně teleportují do postele. Proč mají ale tak velkou oblíbenost i u těch starších? 

Jedno slovo - pohodlnost. Pytel v dobře navrženém tvaru s kvalitní výplní je jedna z nejpohodlnějších věcí, na kterou si kdy můžete chtít sednout. Perfektně se přizpůsobí vašemu tělu a také tomu, v jaké poloze zrovna chcete sedět nebo ležet. Proto se pytle používají nejen v domácnostech, ale často také ve firmách, kde lidí hodně pracují na počítačích. Při sedavé práci jste rádi za jakoukoliv možnost se zbavit tvrdého opěradla na židli a vyměnit jej prakticky za postel. Své místo najdou také v různých chillout zónách v obchodních centrech nebo knihovnách. Jenom pozor, aby se vám na jednom náhodou nepodařilo usnout. Na sedacím pytli je to docela jednoduché. 

sedací pytel

Samozřejmě je nesmírnou výhodou pytlů na sezení i jejich design. Místnosti s vaky místo židlí působí mnohem ležérněji a přátelštěji,než místnosti s obyčejnými židlemi. Ležérnost ještě můžete podtrhnout nějakým zajímavým designem. Pokud máte rádi spíš jednoduchost, zvolte jednobarevné pytle. Pro ty dobrodružnější existují pytle s různými potisky a vzory a pokud se barvičkách přímo vyžíváte, budete jako v ráji s dětskými sedacími pytly, které mají nespočet barevných kombinací a najdete u nich také roztomilé motivy.

Jedním z důvodů, proč byste je mohli upřednostnit třeba před křeslem, je jejich cena. Jsou také velmi snadno přestěhovatelné jak mezi místnostmi, tak třeba mezi městy. Nejsou pouze velmi lehké. Můžete z nich ale výplň jednoduše vysypat a pytel složit a přenést prakticky kamkoliv. Ani pokud si sedací pytel objednáte z internetu, vás poštovné kvůli hmotnosti nezruinuje. Jestli zrovna vak na sezení sháníte, zkuste se podívat v internetovém obchodě Dona shop, který nabízí velké množství druhů i barev sedacích pytlů.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit