Jak vést podnik v období krize?

on . Posted in Služby

Jak vést svůj podnik úspěšně? Tuto otázku si pokládá někdy snad každý manažer. V období dnešní ekonomické krize je to nelehký úkol. Aby byla společnost úspěšná, je potřeba, aby se dokázala vyrovnat s krizovými stavy, o což se stará právě krizový management. Jedná se o samostatnou manažerskou disciplínu, jejímž cílem je zvládnout a zlikvidovat krizové stavy společnosti.

Firemní vzdělávání pouze u Jemelky

on . Posted in Služby

Každá firma by se měla soustřeďovat na tři hlavní oblasti – obchod, prodej a marketing. Všechny tyto kategorie jsou pouze o logice. Jestliže správně spojíte obchod, prodej a marketing, stanete se úspěšnou firmou, která začne zvyšovat své zisky o několik desítek procent. Přihlaste se na firemní vzdělávání, během něhož se dozvíte, jak překonat ekonomickou krizi a zajistit si přísun nových zakázek a zákazníků.

Čínská medicína

on . Posted in Služby

Tradice čínské medicíny trvá už více než 5 000 let. Čínská medicína uzdravuje a léčí lidi, hledá a řeší příčiny nemocí a jako jediná medicína se může pyšnit tak bohatou historií. Jedná se o čistě přírodní medicínu, jejíž léčba nevyužívá žádné chemické látky, ale pouze látky, které jsou získány z přírody. Cílem čínské medicíny je hledat a léčit příčiny nemocí, ne pouze jejich následky, jak je tomu u medicíny moderní. V čínské medicíně je tělo člověka vnímáno zcela jinak. Je důležité, aby byla udržena dynamická rovnováha lidského života.

Půjčky bez registru

on . Posted in Služby

Rozhodli jste, že začnete realizovat své dlouholeté plány? Chcete si koupit nové vybavení do domácnosti, nebo se chcete vydat na luxusní dovolenou do zahraničí? Nemáte ale našetřený dostatek svých vlastních peněžních prostředků? Pak nezoufejte, protože se vám nabízí půjčky bez registru, které jsou vhodné pro všechny žadatele, jež mají záznam v centrálním registru dlužníků. Do registru dlužníků se dostane každý klient, který měl či má problém se splácením svých závazků.

Exekuce nemovitostí Zlín

on . Posted in Služby

Jestliže vám hrozí exekuce nemovitostí Zlín, pak byste měli začít ihned jednat. Jestliže nechcete o svou nemovitost, na kterou se vztahuje zástavní právo, přijít, pak se obraťte na společnost Hypodomus.cz, která má ve svém portfoliu služeb oddlužení nemovitosti, výplatu exekucí a dražeb. Nabízí vám krátkodobý úvěr na částku od 100 000 Kč do 20 000 000 Kč, ze kterého bude exekuce nemovitostí vyplacena. Jakmile bude očištěn list vlastníka nemovitosti, může dojít k refinancování tohoto krátkodobého úvěru na dlouhodobý.

Americká hypotéka Brno

on . Posted in Služby

Když se řekne americká hypotéka Brno, pak se nebavíme o ničem jiném než o neúčelové hypotéce. Jedná se v podstatě o neúčelový spotřebitelský úvěr zajištěný nemovitostí. Samotná název produktu napovídá o tom, že k nám přišel právě z USA, kde tento typ hypotéky získal na oblíbenosti. Americká hypotéka Brno se na českém finančním trhu objevila poprvé v květnu roku 2004. Do tohoto roku se jinak mohla hypotéka využívat pouze k financování vlastního bydlení.